Ano, přijdu (3): HerinkMatej, UzelTom, Hunis

NOMINACE: Dvořák, Soukup, Zůza, Nechanický, Herink, Hunal, Kubenka, Uzel

sebou: sálovky, červený dres, černé trenky, červené štulpny, pití, ručník

Časový přehled:  08:30 – 14:30 hod. (šatna k dispozici od 08:00 hod.)

Všechny týmy medaile + další ceny pro všechny týmy.

Týmy na 1. - 3. místě poháry

Hrací doba:

1 x 12 minut.

Systém turnaje:

8 týmů ve dvou skupinách, po odehrání základních skupin rozdělení do skupin o 1. – 4. místo a 5. – 8. místo.

Rozlosování + tiskopisy k turnaji budou včas doručeny na váš email.

Prostory haly:

Používat pouze obuv pro halovou kopanou, nebo návleky. Na hrací plochu a střídačky je povolen vstup jen trenérovi, vedoucímu mužstva a hráčům a to v přezůvkách, nebo obuvi pro halovou kopanou. Obuv musí mít světlou podrážku. Hráči s tmavou podrážkou nebudou připuštěni ke hře.

Branky:

Házenkářské branky.
Počet hráčů: 4 + 1 (střídání hokejovým způsobem). Maximální počet hráčů na soupisce 12.
Míč: Velikost č. 3.

Zahájení hry: Při zahájení, při rozehrání, při přímém kopu musí být protihráč vzdálen od míče min. 4 metry.

Aut, rohový kop: Hraje se na auty. Hru s autu rozehrajeme buď kopem nebo vyjetím. V případě, že se míč ocitne mimo hrací plochu, dotkne se střídaček, ochranné sítě, stropu, basketbalového koše apod. rozehrává mužstvo, které se míče nedotklo jako poslední ze země. Protihráči musí být vzdáleni min. 4 metry od místa rozehrání.

Pokutový kop: Provádí se ze značky 7 m od branky.

Malá domů:Je povolena.

Ofsajd: Není.

Hra brankáře: Brankář smí chytat míč do rukou jen ve vyznačeném území – brankovišti.
Rozehrávání od brány: nohou nebo výhozem.  Míč musí opustit brankoviště a dotknout se do poloviny hřiště země. Po chycení míče rukou ve hře může brankář rozehrát nohou nebo výhozem.

Napomínání: Při žluté kartě: mužstvo hraje dvě minuty v oslabení. Hráč, který obdržel žlutou kartu, se může po vypršení trestu opět zapojit do hry. Oslabení končí po dvou minutách nebo při obdržení branky. Při červené kartě družstvo hraje pět minut v oslabení.                                        Vyloučený hráč již nesmí dále nastoupit v utkání, ve kterém byl vyloučen.

Rozhodčí: Delegaci zajistí pořadatel.

Hodnocení: Vítězství = 3 body, remíza = 1 bod, prohra = 0 bodů.

O pořadí v turnaji (ve skupinách) rozhoduje:

a) počet bodů

b) vzájemný zápas

c) rozdíl skóre

d) větší počet vstřelených branek

e) penalty

Dresy: Družstvo uvedené v rozlosování jako domácí se musí v případě podobných dresů
převléknout do dresů rozdílné barvy (rozlišovacích trik).

Odpovědnost: Účastnická mužstva jsou zodpovědná za pojištění svých hráčů. Organizátoři nejsou zodpovědní za zranění, ztrátu a krádež majetku ve vztahu k účastníkům turnaje.

Protesty: Veškeré protesty a námitky, příp. nejasné oblasti pravidel, s konečnou platností řeší zástupce pořadatele přítomný na turnaji.