David Hejkal

Zahájení v 8:20.. Sraz v 7:50 nejpozději
Klubové oblečení, sálovky a pití

Sportovní hala Příbram, Legionářů 378, Příbram VII

Hodnocení výsledků: O   umístění  rozhoduje  nejvyšší   počet  dosažených   bodů,  rozdíl skóre,  větší   počet  střelených branek, střelba tří pokutových kopů.

1. Ceny:  Všechna  družstva  obdrží  pohár, medaile a ceny.  Vyhodnocen  bude  nejlepší střelec  a  brankář turnaje.  Dále  se  bude  vyhlašovat nejlepší  tým  turnaje a  nejlepší trenér turnaje.

2. Předpis turnaje:  Hraje  se   podle pravidel  kopané  a    soutěžního řádu  FAČR,   pokud  tyto propozice nehovoří jinak. Hrací  doba zápasu je 1x15 minut.  Přestávka mezi   zápasy   maximálně  2   minuty.   Žádáme  všechna   zúčastněná   mužstva,  aby   přesně dodržovala  časový  plán  turnaje  a   byla  včas  připravena   k utkání.  Počet hráčů:   1 brankář  +  4 hráči v poli, na soupisce maximálně 10 hráčů.

3. Vybavení hráčů:   Každý  hráč  musí  být  na  utkání  vybaven   předepsanou  výstrojí   (včetně chráničů holení) a v sálové obuvi se světlou podrážkou. Týmy – 2 barvy dresů/triček.

1. Upřesnění  pravidel:

- brankář může hrát rukou pouze v brankovišti, hra rukou mimo brankoviště se trestá penaltou

- brankář uvádí míč do hry rukou bez omezení, nebo výkopem z ruky tak, že míč musí dopadnout na vlastní polovinu hřiště, nebo se ho musí dotknout některý z hráčů v poli

- malá domů je povolena
- míč z autu se uvádí do hry vyjetím, protihráč musí stát od soupeře min. 2 metry
- pokutový kop je ze značky 7 metrů
- gól platí vždy až po nahrávce /auty, přímý kopy, rozehrání/

1. Organizační pokyny:
  • Zahájení turnaje v 8:20 hod. – nástup všech hráčů na hrací plochu.
  • Do šaten, na hrací plochu a do prostoru střídaček mají povolen vstup pouze hráči a funkcionáři uvedení na soupisce.
  • Pro rodiče, diváky a ostatní návštěvníky turnaje je vyhrazena tribuna nad hrací plochou.
  • Za chování, bezpečnost a osobní věci hráčů a doprovodu v celém areálu zodpovídají vedoucí týmů.
  • Pro tým lze objednat oběd. Poplatek stravného je ve výši 70,- Kč/osobu (oběd pro 10 hráčů a 2 dospělé osoby – trenér a vedoucí mužstva).